УЗ апарат DC-N3 Mindray заслужив нагороду Red Dot Design Award 2013

Нова кольорова допплерівська система на візку DC-N3 від компанії Mindray від Центру дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія отримала нагороду - Red Dot Design Award 2013 - за видатний, ергономічний і зручний для користувача дизайн конструкції.

Red Dot Design Award - це досить престижний і великий міжнародний конкурс в області дизайну продукції, який був організований в місті Ессен (Німеччина) Центром дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія (Design Zentrum Nordrhein Westfalen), - одним з найстаріших і найбільш авторитетних у Європі інститутом дизайну. Вперше цей конкурс був проведений в 1955 році. Головне його завдання: виділяти перспективні розробки і видатні досягнення в галузі промислового дизайну. Журі конкурсу, яке складається з всесвітньовідомих фахівців, вивчає нові продукти з тисячі представлених, вибираючи кращий дизайн по кожній з 19 категорій.

За нагороду Red Dot Design Award цього року боролися понад 1800 учасників з 60 країн світу. Журі розглянуло близько 4433 пропозиції. Найвищу оцінку апарату DC-N3 компанії Mindray дали понад 37 членів професійного журі, вони гідно оцінили унікальний дизайн апарату, визнавши його кращим у своєму класі, завдяки наступним характеристикам:

  1. Монітор доплеровской системи DC-N3 - у високій якості, володіє широким кутом огляду, а кронштейн забезпечує можливість зміни орієнтації та максимальну зручність роботи.
  2. Нова кольорова допплерівська система на візку DC-N3 є єдиною системою (в своєму класі), яка оснащена 4-ма активними портами для датчиків, що надає можливість користувачеві швидко і легко перемикатися між різними додатками.
  3. Робочий інтерфейс системи - інтуїтивно зрозумілий, робочий процес - оптимізований.
  4. Завдяки компактній конструкції, високої мобільності, вбудованим акумулятором прилад безперешкодно можна переміщати в разі екстрених ситуацій в потрібне місце.