Про вихід нової системи ультразвукового дослідження
DC-70 оголосила компанія Mindray України

Компанія Mindray в 2014 році проанонсувала випуск на міжнародний ринок нового обладнання для проведення ультразвукових досліджень. Спочатку апарат УЗД моделі DC-70 представили на Всесвітньому конгресі ISUOG 2014, який проходив у Барселоні.

Тепер офіційне представництво компанії Mindray в Україні має можливість запропонувати своїм клієнтам на власному досвіді переконатися в перевагах використання такого обладнання.

Основні можливості та переваги УЗД-сканера DC-70:

  1. Очікується, що в середній ціновій політиці цей апарат стане ще більш ефективним, ніж попередники DC-8 і M9. Від них модель DC-70 успадкувала можливість отримання зображення відмінної якості.
  2. Такий діагностичний апарат оснащений простим у використанні інтерфейсом з сенсорним екраном. Сенсорна панель і зручний користувальницький інтерфейс прискорять процес дослідження і нададуть значно більше можливостей, ніж раніше.
  3. Завдання отримати якісне зображення в результаті дослідження завжди буде пріоритетною в ультразвукової діагностики. Для кращої «читабельності» діагональ екрану тепер складе 10,4 дюйма.
  4. До екрану застосовно жорстке торкання. Керуючи зображеннями, з'явилася можливість прибирати їх з екрану і повертати назад, перегортати, збільшувати масштаб і включати наперед визначені функції.
  5. В результаті погоні за поліпшенням результату сканування, розробники впровадили в нову модель унікальний у своєму роді ергономічний дизайн та інтуїтивні елементи інтерфейсу.
  6. Щоб виявити навіть найнезначніші патології і відхилення від норми в УЗД-сканері DC-70 використовуються сучасні технології Echo Boost і HR Flow.
  7. Використовувані раніше технології Natural і iLive стали ще більш досконалими. Вони забезпечують системі DC-70 найточнішу достовірність поставленого діагнозу в широкому діапазоні застосування.
  8. Використовуйте функцію MedTouch і будь-який пристрій, яке підтримує операційну систему Android, щоб ефективніше управляти апаратом УЗД, отримувати дані про пацієнта та навчальних програмах.


Новий УЗД-сканер моделі DC-70 оснащений простими у використанні інструментами, набором програм і функцій, скоротить час, витрачений на сканування, і поліпшить рівень турботи про пацієнтів.