Компанія Mindray є на сьогоднішній день провідним світовим розробником, виробником і постачальником сучасного медичного обладнання.

 

Mindray почала своє існування в 1991 році, в Китаї, її мета була - виробництво медичної високоякісної і конкурентоспроможної техніки, зробивши при цьому охорону здоров'я у всьому світі більш доступним. Великий штат інженерів найвищої кваліфікації дозволяє використовувати у виробництві ультразвукового устаткування світового класу інноваційні технології, зберігаючи їх доступну вартість.


Mindray пропонує ринку понад 60 видів апаратів, це і ультразвукові системи, і монітори пацієнта, і лабораторні діагностичні аналізатори, і анестезіологічне обладнання, щорічно випускаючи нові моделі і оновлюючи програмне забезпечення раніше випущених.

 

Головна мета компанії Mindray - це дати можливість всім і кожному поліпшити своє здоров'я і добробут. А високоякісне медичне обладнання за найдоступнішими і конкурентоспроможними цінами допомагають компанії заробляти довіру і повагу клієнтів з усього світу. Продукцію компанії Mindray використовують медичні установи в понад 190 країн.

 

Обираючи медичне обладнання компанії Mindray, ви отримуєте високоякісну техніку за прийнятною ціною. Це обладнання для життєзабезпечення та моніторингу пацієнтів, медичні системи візуалізації та обладнання для лабораторної діагностики.