Новость

узі - це не розвага, а серйозне дослідження, тому робити його просто так без призначення лікаря не можна

Подробнее»


Новость

УЗД - один із сучасних методів медицини, пов'язаний з вивченням стану органів за допомогою ультразвукових хвиль

Подробнее»


Новость

На будь-якому терміні вагітності потрібно заздалегідь підготуватися до проведення ультразвукового дослідження.

Подробнее»


Новость

Поспішаємо повідомити, що ціни на УЗД Mindray впали, а це означає, що тепер техніку високого класу можна придбати, навіть маючи обмежений бюджет, що порадує як невеликі приватні клінікіЦени на УЗД Mindray ЗНИЖЕНО

Подробнее»


Новость

У вас є чудова можливість отримати знижку 7% * в магазині представника компанії Mindray в Україні, пред'явивши роздрукований Сертифікат на знижку, або сфотографувавши його на свій телефон.

Подробнее»


Новость

Спільна організація роботи дослідної лабораторії компаніями SGS-CSTC і Mindray, стане гарантією високої якості обладнання Mindray і збільшить його конкурентоспроможність на міжнародному ринку.

Подробнее»


Новость

Новий УЗД-сканер моделі DC-70 оснащений простими у використанні інструментами, набором програм і функцій, скоротить час, витрачений на сканування, і поліпшить рівень турботи про пацієнтів.

Подробнее»


Новость

Нова кольорова допплерівська система на візку DC-N3 від компанії Mindray від Центру дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія отримала нагороду - Red Dot Design Award 2013 - за видатний, ергономічний і зручний для користувача дизайн конструкції.

Подробнее»


Новость

Компанія Mindray Medical, що є провідним світовим розробником, виробником і постачальником медичного обладнання, представила свою продукцію містіДюссельдорф (Германия) на выставке MEDICA-2014, которая проходила 12-15 ноября.

Подробнее»


Новость

Компанія Mindray офіційно проголошує новина про те, що на світовий ринок проводиться випуск системи нового покоління DC-8 Exp для ультразвукових досліджень.

Подробнее»