На світовий ринок проводиться випуск системи нового покоління DC-8 Exp для ультразвукових досліджень


Компанія Mindray
офіційно проголошує новина про те, що на світовий ринок проводиться випуск системи нового покоління DC-8 Exp для ультразвукових досліджень. Система була представлена ​​в листопаді в м Дюссельдорф (Німеччина), на американський ринок запланований її вихід на початку 2015 року.

В основі унікальної системи DC-8 Exp - ультразвукова платформа від Mindray - mQuadro. У ній реалізований новий набір рішень, що дозволяють з високою точністю виконувати УЗ дослідження пацієнтів будь-якої статури і віку. Система DC-8 Exp максимально збільшує ефективність сканування пацієнтів в складних випадках, тим самим, значно знижуючи рівень обмежень.

Унікальне поєднання інноваційних технологічних розробок

Унікальне поєднання інноваційних технологічних розробок, зручного для користувача інтерфейсу і власної технології датчиків Mindray надає можливість виконувати точні обстеження для діагностики глибоких судин.

Поєднання технології 3T і монокристаллической нової технології забезпечує роботу системи в досить широкому діапазоні, за рахунок чого система виконує глибоке сканування з високою роздільною здатністю набагато якісніше.

У нових датчиках застосовується багаторядний розташування п'єзоелементів, завдяки чому є можливість отримувати зображення високої роздільної здатності всіх деталей області сканування. Унікальна технологія ART Flow ™ відображає глибокі судини значно краще, а технологія Echo Boost ™ - це інтелектуальна оптимізація зображення, що неймовірно важливо в скануванні пацієнтів у складних випадках.

Фахівці ультразвукових досліджень, що мають у своєму арсеналі дану систему, знайдуть можливість здійснювати різноманітні клінічні огляди, такі, як дослідження серцево-судинної системи, в області гінекології та малих органів, а також огляди черевної порожнини інше. За рахунок контрастного зображення UWN + і нового методу еластографії Natural Touch професіоналам буде доступною цінна діагностична інформація, широкий вибір високотехнологічних інструментів аналізу, які забезпечують високу достовірність і точність при діагностиці кардіологічних захворювань.

Головна мета компанії Mindray

Головна мета компанії Mindray - це прагнення вирішити проблеми діагностики пацієнтів, які перебувають у складних випадках, і нова система DC-8 Exp служить вирішенням цього завдання. Система DC-8 Exp в обстеженні пацієнтів - просто незамінна. Використовуючи інноваційну технологію дослідження глибоких судин ART Flow і монокристалічні датчики, система без праці здатна відображати достовірно всі скановані області пацієнтів. Інноваційні рішення забезпечують достатню гнучкість для роботи системи в різних клінічних умовах.