Компанія Mindray Medical: презентація нової продукції на виставці MEDICA 2014

Компанія Mindray Medical, що є провідним світовим розробником, виробником і постачальником медичного обладнання, представила свою продукцію місті Дюссельдорф (Німеччина) на виставці MEDICA-2014, яка проходила 12-15 листопада.

MEDICA - це найбільша у світі виставка медичної індустрії, щороку яку відвідує понад 130 000 гостей з 120 країн.

Компанія Mindray на виставці MEDICA 2014представіла новітні технологічні досягнення і зразки своєї продукції. А саме: SV-300 - нову модель апарату штучної вентиляції, DC-8Exp - систему ультразвукової діагностики і велика кількість продукції, призначеної для хірургії та цифрової рентгенології, отримавши позитивні відгуки від дистриб'юторів, які відвідали цей захід.

Новітня модель апарату штучної вентиляції SV300 досить простий в налаштуваннях і подальшої експлуатації апарат. Його турбіна, з неймовірно високою потужністю, здатна забезпечити чудову підтримку самостійного дихання для процедур інвазивних і неінвазивних. За рахунок свого компактного розміру і мобільного знімною візку користувачі легко можуть переміщувати апарат по медичному закладу.

Компанія Mindray продемонструвала на виставці MEDICA ще один апарат, призначений для моніторингу пацієнтів, - система ENVISION TM-80, яка надає можливість парамедиків безперервно стежити за станом пацієнтів, які потребують інтенсивної терапії, або у швидкій допомозі. TM-80 надає пацієнтові свободу пересування, надаючи, у свою чергу, і лікарю необхідну інформацію про стан пацієнта в режимі реального часу.

Новий гематологічний аналізатор BC-30 класу 3-диф був також представлений на цій виставці. Для діагностичних лабораторій цей аналізатор підходить ідеально, оскільки допомагає значно поліпшити ефективність і якість роботи. Модель аналізатора BC-30s, завдяки своїм компактним розмірам, забезпечує оптимальну потужність, володіє передовими функціями, зручними для її користувача.

На виставці була також представлена ​​унікальна нова ультразвукова система DC-8Exp, яка була розроблена для глибокого сканування судин з використанням запатентованої технології ART Flow. Завдяки цьому ультразвукова система в силах забезпечувати візуалізацію кровотоку, навіть важко визначається, з досить високою колірною чутливістю. Система має інноваційною технологією MSP, що забезпечує точну візуалізацію анатомії мозку у плода на 3-х мірних зображеннях.

В рамках виставки MEDICA компанія Mindray продемонструвала цифрову рентгенологічну систему DigiEye 760 Pro, підкоривши відвідувачів її здатністю виробляти рентгенограми в стабільному режимі, що знижує шкідливий вплив на пацієнтів.

Компанія Mindray вже 14 років бере участь у цій виставці, яка служить ідеальним місцем для обміну інноваціями та технічними ідеями сфері розробок унікального медичного обладнання.