Компанії Mindray встановила новий рівень
організації за контролем якості

Компанія Shenzhen Mindray Bio-Medical Electronics Co., Ltd займається виробництвом технологічного медичного обладнання. За короткий час роботи вона стала провідним розробником, виробником і продавцем устаткування для ультразвукових досліджень. Копітка робота над кожною деталлю і технологією дала можливість продавати таке обладнання дешевше західних аналогів порядку на 30-40%.

Відносно недорога медична продукція від Mindray знайшла своє застосування в клініках і лікарнях майже двохсот країн по всьому світу. Такий успіх до компанії прийшов внаслідок продуманої політики керівництва, яка полягала у впровадженні нових продуктів і злиття з іншими, суміжними по виду діяльності, організаціями.

Дотримуючись цієї стратегії, з метою розширення сфери впливу на міжнародну медичну промисловість, керівництво Mindray уклало контракт з компанією CSTC Standards Technical Services Co., Ltd. (Скорочено SGS-CSTC).

Трохи про нового партнера, компанії SGS-CSTC:

Компанію SGS прийнято вважати еталоном якості та відповідності стандартам. Вона по праву вважається світовим лідером інспекційної діяльності. Її головний офіс знаходиться у Швейцарії. Компанією SGS-CSTC надаються послуги, в тому числі і міжнародним компаніям, з сертифікації, експертизи та випробування, спрямовані на благо всіх людей і розвитку бізнесу.

Як проходила зустріч, присвячена початку спільної діяльності?

Початок церемонії заплановано в стінах компанії Shenzhen Mindray. Зустріч була присвячена відкриттю науково-дослідної лабораторії. У цій лабораторії організовано виробництво медичного обладнання під брендом SGS. Цей крок був особливо хвилюючим для організаторів, так як компанія Mindray першої в Китаї удостоїлася честі співпрацювати з SGS-CSTC в галузі лабораторних досліджень.

У ході церемонії обидві сторони дали позитивну оцінку професійної роботи один одного. Г-н Чжиюн Гуань (глава центрального науково-дослідного відділу компанії Mindray) подякував за допомогу в забезпеченні високих стандартів і норм сертифікації на всіх етапах виробництва продукції.

У свою чергу, глава відділу технічного обслуговування медичного обладнання SGS Chinese, Г-н Цзюньчао Гуань, звернув увагу на хороший потенціал компанії Mindray. За словами глави, компанія Mindray успішно пройшла величезну кількість випробувань на безпеку продукції і відповідність стандартам.