Як підготується до ультразвукового дослідження?

На будь-якому терміні вагітності потрібно заздалегідь підготуватися до проведення ультразвукового дослідження. Підготовка до даної процедури важлива, так як від пророблених раніше заходів безпосередньо залежить результат обстеження, і якщо він буде спотвореним, а дослідження платне, буде дуже прикро через даремно витрачених грошей. На різних термінах вагітності проводять різні види дослідження, так, на ранніх строках проводять вагінальне ультразвукове обстеження, на більш пізніх - трансабдомінальнє.

Кількість процедур УЗД, які можуть бути проведені за всю вагітність, заздалегідь не знає ніхто, існує три обов'язкових досліджень. А скільки додаткових процедур обстеження ще належить зробити, можна зрозуміти вже в процесі перебігу вагітності. Всі три планових обов'язкових досліджень безкоштовні, для цього жінці видається направлення, навіть за відсутності страховки. Також всіляка підтримка нужденних вагітних женщіндолжна проводиться повністю, навіть у тому випадку якщо у вагітної відсутні документи, або вона є людиною без постійного місця проживання (БОМЖ). У разі відмови медустанови від надання будь-яких послуг потрібно звернутися до суду.

Як вже говорилося вище на ранніх термінах вагітності роблять вагінальне УЗД за допомогою спеціального інструменту-датчика. Цей вид дослідження більш інформативний, адже матка ще не збільшена. Підготовка до цього виду дослідження не вимагає особливої ​​підготовки, воду пити не потрібно, потрібно лише спустошити кишечник і прийняти препарати усувають здуття кишечника. Перед дослідженням якщо не буде природного стільця, можна зробити клізму або застосувати гліцеринові свічки.

Що беруть на УЗД? Зазвичай для вагінального дослідження з собою беруть презерватив, його надягають на датчик, яким проводять дослідження для забезпечення гігієни, одноразову пелюшку або звичайну, щоб підстелити під себе, і рушник, щоб витерти гель. Датчик вводиться в піхву абсолютно безболісно, ​​і проводиться огляд.

Наступні процедури Трансабдомінальних досліджень на більш пізніх етапах вагітності не вимагають підготовок. З собою на процедуру потрібно взяти документи зазвичай це обмінна карта, страховка, паспорт. Також необхідна пелюшка, рушник і про всяк випадок презерватив, так як додатково до звичайного УЗД можуть провести і вагінальне, якщо це буде потрібно. Не слід боятися, що вагінальне УЗД може спровокувати викидень, це зовсім безпечна процедура.