Якщо ще кілька років тому високу якість зображення, що сканується могли забезпечити лише стаціонарні сканери, то зараз ринок медичного обладнання затоплений разнообразнейшими портативними пристроями, які значно підвищують ефективність і швидкість проведення діагностики. До таких сканерів відноситься і ультразвукова техніка Mindray.

З початку свого існування компанія Mindray запатентувала безліч авторських розроблених медичних технологій, які впроваджувалися в продукцію, що випускається. Сьогодні УЗД сканер Mindray - це високотехнологічний прилад, що поєднує в собі досягнення електроніки та багаторічний досвід клінічних досліджень. Всі моделі ергономічні, багатофункціональні, зручні в роботі, а також мають вшитий в комплектацію багатий вибір робочих режимів сканування. Завдяки цьому апарати Mindray отримали визнання УЗ фахівців з усього світу.

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є продаж ультразвукових медичних сканерів Mindray. Поспішаємо повідомити, що ціни на УЗД Mindray знижено, а це означає, що тепер техніку високого класу можна придбати, навіть маючи обмежений бюджет, що порадує як невеликі приватні клініки, так і великі державні установи.